⚠ Pasūtījumi, kas veikti no 18. līdz 28. jūlijam, tiks nosūtīti pēc 29.Jūlija.
Rēķins tiks izsniegts 48 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Kompānija FIX TOOLS

DLF kompānija (Interneta-veikala FIX TOOLS) strādā Latvijas profesionālā instrumentā tirgū vairāk nekā 16 gadus. Galvenais mūsu darbības virziens ir auto instrumentu un iekārtas tirdzniecība autoservisam.

Koncepcija

Individuāla attieksme pret katru klientu un koncentrējumu uz pakalpojumu kvalitāti. Mēs ceram, ka mūsu jaunu projektu varēs nopelnīt jūsu uzticību.

Mūsu mērķis 

FIX TOOLS mērķis ir kļūt par remonta profesionālo instrumentu piegādes vadošo kompāniju Austrumeiropā. 
Mēs esam pārliecināti, ka sasniegsim izvirzīto mērķi, pateicoties mūsu klientu zināšanām un vajadzībām, augsti kvalificētu speciālistu darbam, pastāvīgai jauno tehnoloģiju pielietošanai un sistēmiskai kompānijas attīstībai.

fxt3464575674567456464.jpg

Kompānijas misija 

Mūsu kompānijas darba mērķis-klientu vajadzību apmierināšana vislabākajā pasaules līmenī profesionālo instrumentu un iekārtu pārdošanā.Mūsu kompānijas darbinieki pret klieniem vienmēr izturas ar sapratni, atrod unikālu pieeju situācijai, kā rezultātā maksimāli efektīvi izpildām pieprasījumu. Katrs mūsu darbinieks ir pieredzējis un uzticams. Mūsu kompānijas darbības sfēra-tikai kvalitatīvu instrumentu un iekārtu piegāde.Mūsu kompānija piegādās nepieciešamos materiālus visīsākajos termiņos un ar garantētu kvalitāti. 

Mūsu kompānijas devīze nekad nemainās- “Izpildīt solīto!”Tieši tā un ne savādāk, jo ar katru dienu jo vairāk rodas konkurentu. Katrs pasūtījums, kurš nonāk mūsu kompānijā, netiek vienkārši noformēts rindas kārtībā, bet gan to izskata profesionāli mūsu organizācijas darbinieki, kā rezultātā jūs droši varēsiet mums uzticēt savu instrumentu pasūtījumu. Mūsu mērķu sasniegšanai mēs izmantojam visus mūsu spēkus un resursus. Pēc griešanās pie mums jūsu mērķi kļūs mūsu mērķi, mēs pievēršam uzmanību katram sīkumam, vienmēr uzklausām klientu vēlmes , tās ņemam vērā turpmākajā darbā. 

Griežoties pie mums ar mērķi atrast vajadzīgo instrumentu, jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju un būsiet patīkami pārsteigti par mūsu kompānijas darbinieku draudzīgumu un laipnību. Mūsu kompānijas sociālā politika ir attīstīta un ar lieliskiem izaugsmes rādītājiem. Mēs ar katru dienu uzlabojam savu darbu, katram mūsu darbiniekam kompānija nav tikai darba vieta- tas ir solis uz priekšu mūsu pakalpojumu uzlabošanā. Pašlaik mēs palīdzam cilvēkiem ekonomēt laiku, finanses un , galvenokārt, nervus. Mūsu klientu atsauksmes palīdz pilnveidot darbu un radīt entuziasmu katrā mūsu kompānijas darbiniekā.

Speciālisti 

Mēs izmēģinājām izdarīt pirkuma procesu pēc iespējuma vieglāk. Jūs varat pasūtīt preces tiešam no savas mājas, jebkura veida. Visa nepieciešamība informācija ir ievietota preču katalogā. Informācijas tiek atjaunojas katru dienu.